eshop kategorie


 

Rezervace...

< 07/2022 >
Po Ut St Ct Pa So Ne
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234561


Počasí


PNEUSERVIS

foto
V dnešní době nikoho nepřekvapí tvrzení,že pneuservisní činnost je obor který vyžaduje náležité vybavení,přesné technické informace k opravám pneumatik i duší nehledě na důležitost zaškolení personálu v oblasti prodeje pneumatik. Není jednoduché orientovat se v široké škále pneumatik které trh nabízí a vybrat si tu pravou,která bude splňovat požadavky vašeho očekávání. Náš personál je připraven zákazníkovi nabídnout ty správné pneumatiky pro vozidlo,odborně je namontovat,vyvážit či opravit. K huštění používáme inertní plyn který udržuje stálí tlak,tím snižuje valivý odpor a prodlužuje životnost pneumatik. Příliš nízký tlak v pneumatikách totiž způsobuje větší valivý odpor a v důsledku toho se nádrž automobilu vyprazdňuje rychleji,než by bylo nutné.

Pouze pneumatiky správně namontované,nahuštěné vzduchem nebo příslušným plynem a dynamicky vyvážené mají,a po celou dobu životnosti si zachovají,všechny nabízené jízdní vlastnosti.Kontrolu vyvážení provádějte pravidelně po ujetí přibližně 10 000 km součastně s kontolou a případným seřízením geometrie podvozku vozidla.Rovněž poškozené či nefunkční tlumiče pérování mají negativní vliv na jízdní vlastnosti a životnost pneumatiky.

Ojeté pneumatiky které u nás zákazníci nechají,jsou ekologicky likvidovány.

Nabízíme také mimosezónní skladování kol zákazníkům.

Navštivte náš servis a přesvědčte se o kvalitě nabízených služeb.

Pokud máte pneumatiky na discích jejich namontování je za cca 20 min.

Při montáži pneumatik na disky počítejte s cca 45 min.

Máte-li zájem o rezervaci této služby můžete se objednat přes Rezervaci termínu,která je umístněna v levé liště a nebo použít Rezervaci,která se nachází na horní liště.

Po Vámi zvoleném termínu i hodině nás prosím v následující zprávě informujte o požadované službě.Vámi zvolená hodina je určena pouze pro jednu službu.Pokud si zvolíte dvě či více služeb,rezervujte si prosím více časových termínů nebo nás kontaktujte : info@pneucomp.eu

Při Vašem pozdním příjezdu do servisu,jsme oprávněni Vaši rezervaci přeložit na jinou hodinu,případně na jiný termín.

Continental

Uniroyal

Semperit

Barum

Sportiva

  
© 2006 - 2007 PNEU COMP. Všechna práva vyhrazena. Powered by SmartSTUDIO